Violetta Zyguła
Dietoterapeuta

Jestem dyplomowanym dietetykiem i biomasażystą. Ukończyłam  Krakowską Wyższą Szkołę Promocji Zdrowia oraz Szkołę Biomasażu. Uczestniczyłam w kursach i szkoleniach specjalistycznych, między innymi z tematyki mikrobioty jelitowej  i terapii wisceralnej. Moim głównym zainteresowaniem jest oś jelito-mózg, czyli powiązanie zdrowia psychicznego z kondycją jelit.

W praktyce gabinetu opieram swoje podejście na medycynie funkcjonalnej, która dąży do poznania pierwotnych przyczyn choroby i postrzega organizm jako jeden zintegrowany system. Dlatego wykorzystuję różne rodzaje terapii naturalnych aby w holistyczny sposób pomóc klientom. Dzięki działaniu na kilku płaszczyznach, poprzez dietę, fitoterapię, terapię wisceralną, masaże terapeutyczne i naukę ćwiczeń domowych pomagam w powrocie do zdrowia i lepszego samopoczucia. Dużo uwagi poświęcam funkcjonowaniu autonomicznego układu nerwowego, ucząc klientów jak zrozumieć swój organizm i opiekować się swoim ciałem. 

Po więcej informacji na temat masaży terapeutycznych odsyłam do podstrony masaż i terapia wisceralna. Zapraszam również do obserwowania naszego bloga, na którym będą pojawiać się artykuły mojego autorstwa dotyczące tematyki zdrowia.

Dietoterapeuta Kraków

Problemy
z jakimi pracuję:

 • Biegunki, zaparcia, wzdęcia
 • Zespół Jelita Drażliwego (IBS)
 • Przerost bakteryjny i grzybiczy jelita cienkiego (SIBO, IMO, SIFO)
 • Kandydoza
 • Choroby pasożytnicze
 • Choroba Leśniowskiego - Crohna
 • Trądzik
 • Depresja, stany lękowe
 • Przewlekły stres
 • Obniżenie odporności organizmu
 • Nawracająca opryszczka (Herpes simplex virus)

Oferta i cennik

Dietetyk Kraków

Przebieg współpracy dietetycznej

Konsultacja

Konsultacja pozwala na zadanie pytań i uzyskanie porady dietetycznej na wybrany temat. Możesz skonsultować ze mną wybór interesujących Cię badań, swoje wyniki, dotychczasową dietę, wątpliwości związane ze stanem zdrowia lub doradzić się w kwestii suplementacji.

Dietoterapia

Podczas pierwszego spotkania przeprowadzę z Tobą szczegółowy wywiad. Wskażę badania, które w Twoim przypadku warto wykonać. Po otrzymaniu wyników, spotkamy się drugi raz (stacjonarnie lub online), by omówić opracowany dla Ciebie plan zawierający zalecenia dotyczące żywienia, suplementacji i stylu życia. Otrzymasz je w formie papierowej lub pliku pdf wysłanego na adres e-mail. 

Nie wysyłam gotowców typu „7-mio dniowy jadłospis”. Z doświadczenia wiem, że w większości przypadków przestrzeganie rygorystycznego jadłospisu jest nieefektywne i niepotrzebne. Zamiast tego nauczę Cię, jak w łatwy sposób możesz sam komponować swój jadłospis, z tego co aktualnie masz w lodówce i na co masz ochotę.

Od czego
zacząć?

Skorzystaj z poniższego formularza współpracy lub zadzwoń na numer +48 733 174 601 i umów się na dogodny termin, wybierając formę spotkania (stacjonarnie lub online).

Spotkania odbywają się w Centrum Terapii Naturalnych Kolibrum
na ulicy Kobierzyńskiej 191A, 30-382, Kraków.

Płatność odbywa się po spotkaniu, gotówką bądź przelewem na konto.

Wizyty online realizuje poprzez aplikację Whatsapp na telefonie.

Formularz współpracy

Jesteś zainteresowany/a terapią? Wypełnij formularz i w kilku zdaniach opisz swój problem. Skontaktuję się z Tobą.

  Imię i nazwisko

  Chcę dostać odpowiedź drogą mailową

  Chcę dostać odpowiedź telefoniczną

  Rodzaj współpracy

  Opisz w skrócie swój problem

  Opinie
  i rekomendacje

  • Milena Ślósarz
   Polecam masaż wisceralny u Pani Violetty, która jest uważną, wszechstronnie wyedukowaną terapeutką. Czuć, że pasjonuje się pracą z ciałem i patrzy na klienta holistycznie. Jest osobą nieustannie się doszkalającą. Angażuje klienta do współpracy dając dodatkowe ćwiczenia do domu, co zwiększa efekt terapii. Masaż wisceralny jest głęboki, sięgający powięzi, i co ważne - nie przekracza granicy bólu.
   Milena Ślósarz
  • Katarzyna Porębska
   Ja również polecam P.Violette za szybkie podejscie do sprawy, za wyjaśnienie bardzo dużo rzeczy jak chodzi o zdrowe odżywianie, jestem bardzo zadowolona bo przy pierwszej rozmowie, mam większą wiedzę odnośnie swojego drybu życia, miła profesjonalna z dużą wiedzą osoba. Dziękuję bardzo za pomoc.
   Katarzyna Porębska
  • Julia B.
   Pani Violetta przekazała mi ogrom wiedzy. Profesjonalne podejście, wspaniała atmosfera oraz przede wszystkim konkrety co do żywienia. Bardzo polecam wszystkim i dziękuje za pomoc!
   Julia B.
  • Ewa M.
   Jestem bardzo zadowolona z konsultacji dietetycznej. Pani Violetta z wyczuciem wskazuje na błędy w obecnym sposobie żywienia i sugeruje zmiany respektując zdanie klienta.
   Ewa M.
  • Marta Polak
   Pani Violetta jest super. Profesjonalna ma dużą wiedzę z zakresu dietetyki, naturoterapii i ziołolecznictwa oraz indywidualne podejście do klienta. Bardzo stara się zrealizować plan opracowany w czasie pierwszego spotkania. Bardzo mi pomogła Marta
   Marta Polak
  • Adam Ronczkowski
   Polecam. P. Violetta jest Zaangażowana i pomocna a indywidualne podejście pomogło rozwiązać mój problem. Omówiła i wyjaśniła każdy wątek który mnie niepokoił. Napewno wybiorę ten gabinet ponownie w przyszłości.
   Adam Ronczkowski