Paweł Zyguła
Psycholog

Jestem psychologiem stosującym wachlarz metod, odpowiednio dobieranych w zależności od potrzeb i sytuacji moich klientów. Pracuję za pomocą technik behawioralno-poznawczych, hipnoterapii, metody komunikacji wspierającej i wspomagającej, testów projekcyjnych, technik relaksacyjnych itd. Pomagam w sytuacjach kryzysowych, zaburzeniach nastroju, depresji, zaburzeniach lękowych, stresie, wypaleniu zawodowym czy konfliktach partnerskich.

Mam również bardzo duże doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami i środowiskami biznesowymi. Wypalenie zawodowe? Brak energii do działania? Niemożność rozwiązania konfliktów interpersonalnych w firmie? Trudne spotkanie (rozprawa sądowa, negocjacje, „zderzenie” z kontrolą) na które trzeba się dobrze przygotować? Dylemat związany z wyborem ścieżki rozwoju? W takich i wielu innych sprawach jestem do dyspozycji.

Psycholog Kraków

Osoby korzystające z mojej pomocy, skutecznie rozwiązały wiele problemów oraz nabrały energii do życia i działania.

Na zamówienie, projektuję oraz realizuję warsztaty i szkolenia z zakresu umiejętności komunikacji, współpracy grupowej, rozwiązywania problemów i konfliktów oraz osiągania wyznaczonych celów. Tego typu działania mogą być przeprowadzone w siedzibie organizacji lub firmy oraz dowolnym innym miejscu na terenie Polski a nawet poza jej granicami.

Indywidualne sesje psychologiczne prowadzone są w dyskretnych i komfortowych warunkach. Towarzyszy im atmosfera akceptacji oraz zrozumienia. Miejsce spotkania to gabinet psychologiczny w Centrum Terapii Naturalnych KOLIBRUM, przy ul. Kobierzyńskiej 191A/2 w Krakowie. Możliwe jest również przeprowadzenie sesji telefonicznie lub przez internet.

Najwygodniejszą formą umówienia się na spotkanie, jest skorzystanie z serwisu znanylekarz.pl


Paweł Zyguła - ZnanyLekarz.pl

W razie pytań można dzwonić lub wysłać sms na nr. telefonu +48 665 556 534.

 

Zapraszam na spotkanie.

Opinie
i rekomendacje

 • MK
  Gorąco polecam, pan Paweł w ekspresowym tempie pomógł mi znaleźć przyczyny problemów natury psychologicznej, którym przez wiele lat nie mogli zaradzić psychoterapeuci i inni psychologowie. Jeśli chcesz szybko pozbyć się tego, co najbardziej Cię męczy - wybierz p. Pawła.
  MK
 • W.
  Na pana Pawła trafiłam kilka lat temu, kiedy było u mnie bardzo ciężko. Sesję wyglądały inaczej niż u innych psychologów, bo sprawy rozjaśniały się odrazu na spotkaniu i dostawałam dokładnie to czego potrzebowałam. Dziś przychodzę na sesję rzadziej, wedle potrzeby. Widzę postępy i z serca polecam każdemu pracę nad sobą u dobrego psychologa jakim jest Pan Paweł, bo warto. Dziękuję, W.
  W.
 • B
  Polecam serdecznie Pana Pawła jako psychologa. Jest bardzo wrażliwy na drugiego człowieka i daje dużo pomocnych uwag w procesie zdrowienia. Zawsze uśmiechnięty potrafi świetnie podnieść na duchu. Jeszcze raz polecam.
  B
 • Katarzyna
  Serdecznie polecam wspaniały człowiek, który wie co robi już po pierwszej wizycie czułam że jestem u psychologa z powołania. Bardzo ciepły człowiek który uczy jak radzić sobie z problemami w jasny zrozumiały sposób. Zaraża pozytywna energią. Polecam z całego serca.
  Katarzyna
 • A. K.
  Pan Paweł jest empatyczny, uśmiechnięty, pomocny. W trakcie sesji dopasowuje przykłady do życia klienta, tak, aby przesłanie było zrozumiałe. Pozwala klientowi na wyrzucenie z siebie wszystkiego, nakierowuje na wnioski, które powinien wyciągnąć, wszystko dostosowane do potrzeb. Jestem bardzo zadowolona z sesji psychologicznych, które odbyły się w formie online, i wiem, że jeśli w przyszłości zajdzie taka potrzeba, na pewno wrócę.
  A. K.